19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння ячмінь ярий

Ярий ячмінь

У світі найбільш поширені три культурних виду ячменю:

  • багаторядний; перевершує всі інші по витривалості і термінами дозрівання, що дозволяє агропромисловцям концентруватися на вирощуванні саме цього різновиду. Яскраві представники цієї групи – ячмінь Геліос, Всесвіт, Водограй;
  • дворядний; ставляться сорту Адапт, Командор, Водограй, Гетьман, Сталкер, Еней;
  • проміжний.

Жаростійкість ячменю обумовлена його здатністю до засвоєння максимальної кількості поживних речовин на ранніх термінах вегетації. Зерно пускається в ріст при +1 - +3⁰С, рівномірні сходи утворюються при температурах від +6⁰С і здатні без істотної шкоди переносити заморозки до -8⁰С. Найбільша уразливість до заморозків з'являється в період цвітіння і в період наливу.

Обробка грунту

Найбільш вдалі попередники для ячменю - картопля, кукурудза та ін Добре зарекомендували себе культури, які залишають після себе в грунті багато азоту, як, наприклад, бобові.

Обробіток грунту на глибину 20 см в більшості випадків передбачає ранню зяблеву оранку. Калійно-фосфорні добрива в цей період підвищують пивоварні властивості ярого ячменю. Залежно від типу ґрунту та попередників можуть застосовуватися інші види обробки. У Полтавській області були отримані хороші результати при поглибленні обробітку до 30 див. Перед посівом проводиться культивація та внесення азоту на 5-7 см при закладенні насіння.

Передпосівна обробка насіння

Великі насіння перед посівом піддають повітряного обігріву для підвищення врожайності.

Протруювання від захворювань: на 100 кг насіння пленчатого ячменю витрачають 150 г гранозана, проти летючої сажки – 250 г витавакса.

Норми і строки висіву

Для південних регіонів – це лютий. Висів проводиться з розрахунку 120-160 кг/га. Загущені посіви – причина низького білка, а запізнілий сівби знижує врожайність.

Догляд за посівами

Для дотримання оптимального волого-теплового режиму застосовують прикочування боронування, обробка посівів від бур'янів і шкідників гарантує здоровий і якісний урожай ярого ячменю.

Як купити посівний матеріал?

Елітне господарство ТОВ «Алекс» співпрацює з кращими світовими науковими центрами, пов'язаними з селекцією насіння зернових культур. Серед партнерів фірми - Одеський селекційно-генетичний інститут, Краснодарський НДІ СХ їм. Лук'яненко, європейські та канадські селекційні компанії та ін. Крім того, на експериментальних майданчиках щорічно проходять сортовипробування близько ста продовольчих культур, адаптованих до кліматичних умов України. Висока ціна на посевмат обумовлена відповідними технологічними витратами на створення справді елітного насіннєвого фонду. Пакування в мішки по 25 і 50 кг, беги, формування палет роблять доставка оптових замовлень зручною та економічною.

Замовляючи посівний матеріал в ТОВ «Алекс», ви отримуєте підготовлене якісне зерно європейського класу очищення «А». Кращі сорти ярого ячменю різних категорій, представлені в каталозі, це запорука високого врожаю і гарантія зростання вашого підприємства.

Відповіді на питання

✔️ Які сорти краще вибрати для пивоваріння?

Компанія ТОВ Алекс пропонує кращі сорти ярого ячменю для виробництва пива: Гетьман Р1, Всесвіт Р1. Це сорти з високим вмістом білка, що є важливим критерієм для використання ячменю в пивоварінні.

✔️ Які дозволені препарати ефективні в боротьбі з шкідниками ярого ячменю?

Найбільш використовуваними і ефективними визнані препарати Кінмікс, Рогор-С, Дэцис та інші.

✔️ Наскільки доцільно вирощування ячменю?

Завдяки високим поживним властивостям і невибагливості до умов вирощування, ячмінь користується попитом серед споживачів. Найбільш поширене використання ячменю для вироблення перлової крупи і ячки, рідше – борошна. Широко застосовується ячмінь у пивоварінні, кондитерської та спиртової промисловості.

✔️ Можливо застосування гербіцидів на посадках ярого ячменю?

Існує реєстр дозволених гербіцидів для боротьби з бур'янами, наприклад, туди входять препарати Лонтрел-300, Старане, Діален та ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner