19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння коріандру

Коріандр

Коріандр – цінна культура, яку широко використовують у різних сферах діяльності людини. Сільськогосподарська культура відноситься до сімейства зонтичних однорічних рослин. Насіння коріандру з успіхом використовують у харчовому виробництві, медицині, косметології. Пряність знайшла своє застосування в процесах ароматизації пива, вино-горілчаної продукції, тютюну. Кориандровые поля часто розташовують поблизу пасік, оскільки рослина є прекрасним медоносом. Порошок і ефірні олії коріандру дають птахові разом з кормом.

Технологія вирощування

Для посіву коріандру вибирають черзноземные грунту із слаболужною реакцією. В якості попередників найкраще підходять такі сільськогосподарські культури: озима і яра пшениця, кукурудза, однорічні кормові трави.

Висівають коріандр на початку грудня (озимий посів), і навесні, одночасно з ранніми ярими зерновими культурами. Посівмат попередньо обробляють. Схожість посівів на ранніх стадіях – середня. Сходи отримують через місяць, повноцінна розетка з'являється через два місяці після посіву.

До появи сходів застосовують гербіциди, до фази 5 листків використовують грамініцидів для знищення бур'янів. Посіви обробляють фунгіцидними препаратами для додаткової профілактики хвороб.

Сорти коріандру

  1. Среднепозднеспелые сорти: «Бурштин», «Місхор», «Нектар», «Гарант».
  2. Ранні сорти: «Ранній».

Всі сорти відрізняються підвищеною стійкістю до осипання плодів і врожайністю. Масова частка ефірної олії залежить від сорту, в цілому вона становить від 2,35%-3,87%.

ТОВ «Алекс» – загальна інформація про компанію

Насінницьке елітне господарство пропонує купити насіння коріандру та інших сільськогосподарських культур за прийнятними цінами. Компанія виробляє якісний посівний матеріал, в асортименті элитхоза присутні близько 100 видів насіння.

Підприємство тісно співпрацює з провідними вітчизняними та зарубіжними науковими центрами, що дозволяє виробляти посівний матеріал високої якості, стійкий до складних кліматичних умов.

Все насіння сільськогосподарських культур адаптовані до кліматичних умов України і щорічно проходять випробування у власних лабораторіях насінницького господарства. Продаж посівного матеріалу здійснюється оптом і дрібним оптом (від 5 кг). Придбати пробну партію продукції можна за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії.

Відповіді на питання

✔️ Яка глибина загортання при высеивании коріандру?

Оптимальна глибина загортання – 4-6 див.

✔️ Як виконується прибирання насіння коріандру?

Плоди прибирають з полів методом прямого комбайнування.

✔️ Як виконують зберігання посівного матеріалу?

Перед відправкою посівного матеріалу на зберігання його попередньо очищають і просушують.

✔️ Які препарати використовують для протруєння насіння?

Для протруєння насіння зазвичай використовують такі препарати, як: Вітавакс, Ранкона, Вінцит і т. д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner