19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння проса

Просо

Завдяки своїм характеристикам, просо економічно прибуткова зернова сільськогосподарська культура. При широкому діапазоні використання, починаючи від продуктів харчування і сировини для алкогольних напоїв і закінчуючи кормом для птахів, тварин, а також в якості трав'яного відгодівлі худоби, цей злак досить невимогливий у догляді. Нерідко просо застосовується як страхова культура у випадку знищення озимих, як пожнивная на зелений корм і провокаційна пастка для бур'янів.

Технологія вирощування

Для максимальної і регулярної врожайності необхідно дотримуватися технології вирощування. Повний комплекс включає:

 • правильний вибір попередника;
 • протруювання;
 • ретельна передпосівна підготовка грунту;
 • підживлення добривами;
 • кваліфікований догляд за посівом.

Попередники

У зв'язку зі слабким зростанням у початковій фазі, злак неконкурентно здатний, чутливий до бур'янів і вимагає певних попередників. Кращими варіантами вважаються рослини, які не мають з просом однакових шкідників і хвороб, після яких залишається чисте від бур'янів удобренное поле (картопля, зернобобові, соняшник та ін). Не рекомендується саджати після ячменю, суданки та кукурудзи.

Обробка і добриво грунту

В залежності від попередника, властивостей і засміченості грунту здійснюється конкретний тип зяблевої обробки сільськогосподарськими агрегатами. При весняної передпосівної культивації передбачається закриття вологи і знищення пророслих бур'янів.

Крім механічної обробки полів для врожайності проса необхідно насичення ґрунту добривами. У цілому на 1 ц зерна вносять від 1,5 до 3 кг фосфору, азоту, кальцію і калію. Кожен вид використовується при певних умовах:

 • органічні – під попередника;
 • калійні і фосфорні – під зяб;
 • азотні – перед посівом.

Протруювання

також всебічної підготовки та оброблення грунту, важливим пунктом інтенсивної технології є процедура підвищення схожості насіння та їх знезараження. Операцію протруєння проводять, як правило, за два тижні до посіву, використовуючи крім Витавакса і Фундазолу, плівкоутворювальні речовини, регулятори росту і мікроелементи.

при цьому проведення додаткового зволоження посівного матеріалу з наступними просушуванням і вентилюванням.

Посів

Повністю підготовлені насіння проса висіваються зволожений грунт на 4-5 см (у разі підсихання на 7-8 см) рядковим в 15 см шириною або рідше широкорядним 45 см методами закладки. Зазвичай сівбу проводять протягом декількох місяців, з кінця квітня при нормі 3-4 млн. насінин на 1 га Подальше коткування кільчастими котками посилює контакт грунту з насінням, а боронування захищає від появи кірки і бур'янів.

Різновиди

Багато сортів виведено методом багаторазового добору і кожен має свої особливості:

 • просо Біла альтанка – ультраспелый, витримує поганих попередників;
 • просо Денвикское – цінний сорт середньостиглий, висока стійкість до сажки та меланоз;
 •  

Виробник

Купити насіння проса цих сортів можна в насінницьких господарств підприємстві ТОВ «Алекс». Елітно–насіннєве господарство розміщується в Запорізькій області вже 30 років. Реалізує понад 100 найменувань якісних озимих і ярих насіння власного виробництва, виноград і мікрогрін. Вся продукція протестована в складних кліматичних умовах. Посівного матеріалу гарантується європейський рівень очищення («А» 99,9%). Співпраця з вченими наукових центрів України і зарубіжних країн дає можливість пускати в реалізацію тільки перевірені і відомі сорти насіння. Продукцію можна придбати за оптимальним та адекватним цінами (за викидними низькими цінами високоякісного товару бути не може) на нашому сайті у відділі продажів.

Відповіді на питання

✔️ Наскільки стійка до посухи пропонована продукція?

Просо Біла альтанка і Денвикское можуть перенести найсильнішу посуху, їх особливою рисою вважається здатність витримувати глибоке зневоднення тканин і відновлюватися з першим дощем.

✔️ В яких випадках потрібно змінювати норму висіву?

Якщо умови для схожості несприятливі і передбачені додаткова обробка, боронування, норми посевмата бажано збільшити на 10-20%.

✔️ Правда, що виведені сорти з стійкістю до поганих попередників?

Так, один з таких злаків Біла альтанка у нас в реалізації оптом і в роздріб.

✔️ Є в наявності сорти для отримання другого врожаю?

Так, в нашому асортименті є ультраскороспелое просо для пожнивного посіву.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner