19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння соняшник сорту

ТОВ «Алекс» є базовим підприємством повного циклу спеціалізуються на створенні, вирощуванні, доведення до посівних кондицій та реалізації насіння соняшнику та промисловому насінництві.

Насіння соняшнику

Соняшник є однією з основних олійних культур, чиї площі посіву збільшуються з року в рік у зв'язку із зростанням споживання. Для промислового вирощування з високим урожаєм і швидкою окупністю підходять гібридні сорти, які мають ряд незаперечних переваг.

Технологія вирощування, підготовка насіння і поля до посіву

Технологія вирощування включає в себе декілька етапів: підготовку ґрунту в два етапи – восени і рекультивація навесні, посадка протягом одного дня при температурі повітря вище +10 градусів, своєчасна прополка сусідніх площ від бур'янів. Оптимальна глибина садіння – 8-10 див. Прибирання соняшнику виконується спеціалізованими комбайнами.

Соняшник, навіть високоякісні гібридні сорти, збіднює грунт, витягає з неї велику кількість мікроелементів, тому кращими попередниками для нього є озима пшениця, ячмінь, інші зернові культури. Не рекомендується посів культур, які заражаються такими ж хворобами: ріпак, кукурудза, бобові.

Перед посівом насіння соняшнику підлягають обробці фунгіцидами, добривами, інсектицидами, бажані також стимулятори росту. Це дозволить підвищити врожайність, забезпечити одночасну схожість і визрівання, отримати високу олійність врожаю та якість зерна. До основних добрив, які необхідні для соняшнику належать азот, який вносять під час рекультивації або під час посіву. Насіння соняшника в меншій мірі потребують калій і фосфор, але така підгодівля теж підвищить врожайність. Калій і фосфор вноситься або навесні, або восени при первинній підготовці полів.

Сорту та їх особливості

Сортове насіння соняшнику, які пропонує ТОВ «Алекс»:

  • стійкі до помилкової роси, соняшниковою міллю, вовчка;
  • прекрасний медонос;
  • висока олійність;
  • в наявності є ранньо-, середньо - і пізньостиглі сорти, що дозволяє спланувати терміни посадки і використання сільськогосподарської техніки;
  • придатні до посадки в регіонах з частими посухами та високою вітрової активністю.

Азовський сорт соняшнику – середньостиглий, що характеризується хорошою одночасної схожістю, великоплідністю: 110 гр з 1000 насінин, високим вмістом олії та врожайністю. Ідеально підходить для фермерських господарств будь-якого розміру.

Сортовий соняшник Альбатрос має високу олійність 52-53% при відносно невеликій масі насіння 60-70 гр на 1000 шт. Стійкий до посухи та вилягання.

Березанський гібридний соняшник добре переносить недостатнє зволоження, даючи навіть в умовах посухи стабільно високий урожай. Сорт середньорослий, переважне використання зерна – виробництво масла.

Якщо необхідні надранні сорти, то варто звернути увагу на Бузулук або СУР, посухостійкі сорти, що дають хороше зерно соняшника при правильній обробці ґрунту і підживлення.

Сорт Чумак – ранній, дає олійність 49-52%, стійкий до нестачі води, сильному суховею при дотриманні щільності посадки 45000 насінин на гектар.

Різні сорти мають свої особливості, тому рекомендується перед покупкою звернутися за консультацією до фахівців ТОВ «Алекс», які допоможуть підібрати найкращий варіант.

ТОВ «Алекс» - кращі насіння соняшнику

Наша компанія є лідером серед підприємств повного циклу у галузі насінництва для сільськогосподарських підприємств, агрохолдингів, фермерських господарств. У нас успішно функціонує власний науковий центр, який розробляє сорту за міжнародними стандартами. Сортове насіння соняшнику дозволяють отримувати стабільно високі врожаї з хорошою окупністю вкладень, які набагато менше збіднюють грунт і стійкі до шкідників. Купити зерно соняшника високої якості, районованого для посіву в Україні, ви можете оптом партією будь-якого розміру, компанія гарантує точне виконання умов договору та термінів поставки.

Відповіді на питання

✔️ Скільки я можу придбати зерна кожного сорту?

Мінімальний опт – 5 кг, що дозволяє придбати весь асортимент і порівняти вихід продукції та інші параметри.

✔️ Як формується ціна?

Компания активно участвует в селекционной работе, выполняет все требования международного и украинского законодательства по выращиванию, хранению, сертификации зерна подсолнечника, выплачивает роялти авторам разработок. Все это включается в цену, также мы гарантируем результат при соблюдении технологии посева и сбора.

✔️ Какой должна быть высота подсолнечника на поле?

Это зависит от многих факторов, про которые вам при обращении расскажут наши агрономы. У нас в ассортименте имеют как среднерослые, так и высокорослые гибриды.

✔️ Яка врожайність насіння соняшнику?

Залежить від сорти соняшнику, урожайність нашого посівного матеріалу від 3,4 тонни з гектара.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner