19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння пшениця м'яка озима

Пшениця — найважливіша продовольча культура, яка є основним продуктом харчування у 43 країнах світу. Археологічні дані свідчать про те, що пшениця одна з найбільш здавна оброблюваних культур – виявлені докази вирощування ще 5-7 тисяч років до н. е.

Озимі сорти пшениці – одні з найбільш популярних зернових. Вони відрізняються підвищеним показником врожайності, продовольчої цінністю. Озима пшениця являє собою однорічну злакову культуру з мичкуватої кореневої системою. Висота рослини може досягати 1,5 метрів. Насіння зібрані в складний колос. Відтінок зерна може істотно відрізнятися, залежно від сорту – від червоного до білого.

Озимі сорти прийнято ділити на два типи:

  • М'які. У насінні багато крохмалю і менше клейковини. З них виходить хлібопекарська борошно вищого сорту. В Україні переважає вирощування саме даного сорту.
  • Тверді – застосовуються для виготовлення макаронних виробів. У зерні міститься багато клейковини і невелику кількість крохмалю.

Озимі сорти вимогливі до складу грунту. Чорнозем України прекрасно підходить для її вирощування. Проростати насіння можуть при температурі 1-2 градуси. Паростки з'являться через тиждень після того, як повітря прогріється до +15 градусів, за умови, що в ґрунті достатньо вологи. Культура досить вимоглива до рівня вологості, в умовах посухи вона погано кущиться.

Купити озимі сорти пшениці в Україні

Насінницьке підприємство «Алекс» пропонує купити озиму пшеницю на посів. Ми пропонуємо широкий вибір сортів високої врожайності, добре підходять для вирощування на території України. Господарство співпрацює з вітчизняними та європейськими науковими центрами. Крім того, господарство має власні сортоиспытательными площами, де вирощується понад сотні батьківських форм культур. Ми не пропонуємо найнижчу ціну, однак весь наш посівний матеріал відрізняється підвищеною якістю, має клас очищення європейського рівня в 99,9%. Якісно підготовлені насіння забезпечують високу врожайність.

Відповіді на найпоширеніші питання

✔️ Ніж озима відрізняється від ярої пшениці?

Пшениця озима більш вимоглива до якості грунту. Для гарного вкорінення зернових земля повинні бути насичена мікро - і макроелементами. Озимі сорти використовують вологу від опадів осінній і зимовий періоди, що забезпечує підвищені показники врожайності. Якщо озимий посівний матеріал висівають під зиму, то ярові культури – навесні.

✔️ До яких шкідників сприйнятливі озимі сорти?

Озимі сорти нестійкі до ряду захворювань, серед яких бура іржа, снігова пліснява, борошниста роса, аскохітоз. Також найбільшої шкоди завдають такі шкідники, як злакові мухи, попелиці, хлібні жужелиці та пьявіци.

✔️ Як підвищити врожайність?

Для підвищення показників врожайності рекомендується:

  • Правильно підбирати сорти;
  • Якісно обробляти грунт перед посівними роботами;
  • Обробляти пшеницю від шкідників;
  • Застосовувати сівозміну;
  • Використовувати добрива в оптимальному обсязі.

✔️ Які умови зберігання

Насіння озимої пшениці слід зберігати у висушеному вигляді при температурі близько 12 градусів. Рекомендується регулярно перевіряти відсутність шкідників.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner