19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння соняшника гібрид

Гібриди соняшнику

Вимоги до грунті

Придушення бур'янів, выровненность і зволоженість – основні вимоги до обробітку ґрунту для посадки соняшнику. Для вирішення цих завдань використовують пошарову обробку грунтів з багаторазовою культивацією і снігозатримання в зимовий період.

Оптимальними попередниками є зернові, особливо ячмінь і кукурудза. Неприпустимий висів після цукрових буряків, люцерни та інших рослин з глибинною кореневою системою. Несприятливими попередниками для соняшнику є також рослини, що мають загальні захворювання (гнилі, склеротиніоз та ін), наприклад, бобові.

Передпосівна обробка грунту повинна бути мінімальною і включати в себе ранньовесняне боронування, після чого проводяться 2 – 3 культивації.

Добрива

Гібриди соняшнику дуже вимогливі до кількості внесених добрив. Можливе внесення добрив під оранку в осінній період. Ранньою весною добрив врозкид не дає потрібного результату, а тому доцільніше виробляти його локально-стрічковим способом, особливо це стосується фосфору.

Особливості впливу добрив на розвиток рослин соняшнику:

  • азот; сприяє формуванню обсягів рослини, збільшує зелену масу. Надлишок може призвести до вилягання, витончення тканин і чутливості до деяких захворювань, а збільшення в складі насіння білка призводить до зниження олійності;
  • фосфор; особливо важливо уникнути дефіциту на ранній стадії формування рослини, інакше постраждає коренева система. Достатня кількість фосфору також допомагає витримувати посуху, оскільки волога витрачається найбільш раціонально;
  • калій; недолік цього мікроелемента знижує рівень вмісту олії в насінні, впливає на кількість та якість жирних кислот, рослина розвивається повільно і неправильно;
  • бор; брак цієї речовини знижує репродуктивні здібності рослини, на ранніх стадіях можливо відмирання точки росту, пізніше - деформація квіток, зниження врожаю.

Посів

Ранньостиглі гібриди соняшнику, стійкі до захворювань  і кліматичних умов пропонує ТОВ «Алекс». Для високих врожаїв необхідно проводити высевание насіння у добре прогрітий грунт. При температурі грунту до 10 – 12⁰С можна отримати дружні вирівняні сходи. Розвиток буде відбуватися правильно і рівномірно, що в результаті дозволить отримати якісну продукцію.

Гібриди КредоF1 і Деркул F1 характеризуються високими технологічними параметрами та ранніми термінами дозрівання насіння. При цьому вони стійкі до посухи і несприятливих кліматичних умов. Деркул F1 слабо уражується гнилями, стійкий до більшості типових захворювань.

Айдар F1 також відрізняється видовим імунітетом до хвороб. Крім того, на відміну від більшості родичів, він здатний без особливих знижень показників врожайності переносити загущення посадок.

Як замовити елітний посевмат?

Насінницьке господарство «Алекс» здійснює оптові поставки елітного посівного матеріалу по всій Україні і за кордон. Репутація господарства підкріплюється довгостроковим співробітництвом з найбільшими українськими і європейськими науково-дослідними центрами. Щорічно на полях господарства проводяться роботи по випробуванню більше сотні різноманітних сільськогосподарських культур. Грамотні фахівці супроводжують агротехнічні процеси на всіх технологічних етапах.

Купити гібридне насіння соняшнику можна, зробивши замовлення на сайті ТОВ «Алекс». Для зручності поставок посівний матеріал фасується в мішки по 25, 50 кг, або в беги, формуються палети.

Відповіді на питання

✔️ Де придбати посівний матеріал?

Всі описані гібриди можна замовити оптом в елітному насінницьких господарств господарстві ТОВ «Алекс» за цінами, що відповідає якості продукції.

✔️ Яке співвідношення азоту і фосфору застосовувати для удобрення соняшнику?

Правильне співвідношення азоту і фосфору – 1:1,5.

✔️ Як висівають соняшник?

Близько 70 см між рядами, пунктирним способом. Глибина загортання залежить від характеру грунту і розміру насіння. В основному – 4 – 6 див.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner