19 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння пшениця озима Еліта (інтенсивного типу)

Пшениця, історія вирощування якої почалася ще 5-7 тисяч років до нашої ери, була і залишається в числі найбільш популярних злаків. Це основний продукт харчування для більш ніж мільярда людей з 43 країн світу. В Україні вирощується близько 247 районованих сортів озимої пшениці. ТОВ «Алекс» ‒ провідний виробник елітного насіння озимої пшениці.

Сфера застосування

У озимої пшениці класу Еліта висока продовольча цінність ‒ відмінні смакові якості поєднуються з великою кількістю білка, жиру, вуглеводів, вітамінів групи В, Е, РР, каротину. За змістом білка серед зернових їй немає рівних. Зерно твердих сортів з великим відсотком клейковини використовується для виробництва якісних макаронних виробів. Озимі різновиди м'якої пшениці дають високоякісне борошно, незамінні в хлібопекарській і кондитерському виробництві.

Врожайність

По врожайності озима елітна пшениця поступається лише рісу. На Україні сорт Тронка, створений у провідному селекційному центрі країни ФГ «Бор», здатний давати по 110 центнерів добірного зерна з кожного гектара посівів. Близькі до цього показника сорти інтенсивної технології Стальова, Озерна, Шестипаловка. Така врожайність гарантує високу рентабельність виробництва зерна.

Умови зростання

Для формування високого врожаю посівної елітної пшениці озимого типу необхідна высокоплодородная, структурна грунт з високою концентрацією живильних речовин.

Рослині потрібно довгий світловий день. Недолік освітлення знижує її зимостійкість. Необхідна сума позитивних температур при вирощуванні озимої пшениці ‒ 1850-2200°. Вегетаційний період становить 275-350 днів. Добре відгукуючись на полив, культура здатна протистояти посухи.

Якість гарантовано

ТОВ «Алекс» веде велику наукову роботу. Налагоджено плідну співпрацю з вітчизняними та зарубіжними науковими центрами селекції – з Німеччини, Канади, Польщі, Чехії та інших країн. Щорічно на полях господарства проходять випробування більше сотні нових сортів. Роботи ведуться по самим передовим технологіям на першокласному обладнанні.

Посівний матеріал, вирощений у ТОВ «Алекс», відповідає всім світовим стандартам, в тому числі і європейського класу очищення ‒ 99,9 %.

Ціна на елітний посевмат озимої пшениці, вироблений в насінницьких господарств підприємстві «Алекс», трохи вище вартості звичайних насіння. Вартість обумовлена вищим якістю на ринку України, всі представлені сорти мають високу ступінь окупності. Купити елітне насіння – значить гарантовано забезпечити себе високим урожаєм і високим прибутком від його реалізації.

Відповіді на найпоширеніші питання

✔️ Головний принцип технології вирощування насіння озимої пшениці класу Еліта?

Суворе дотримання всіх вимог агротехніки від посіву до збору врожаю:

  • оптимальное обеспечение растения элементами минерального питания с учётом их содержания в почве;
  • дробное внесение азотных удобрений в период вегетации по данным почвенной и растительной диагностики;
  • интегрированная систему защиты растений от сорняков, вредителей и болезней;
  • глубокая диагностика применения регуляторов роста и микроудобрений;
  • своевременное и высококачественное выполнение всех технологических приёмов направленных на защиту почвы от эрозии;
  • накопление влаги, создание благоприятных физических условий развития озимой пшеницы.

✔️ Какими должны быть предшественники?

Для получения элитной озимой пшеницы лучше использовать черный пар, в крайнем случае предшественниками должны быть культуры, наименее иссушающие почву.

✔️ Как обрабатывать землю?

После непаровых предшественников рекомендуется безотвальная обработка на глубину от 8 до 12 см.

✔️ Как подготовить семена к посеву?

Обязательно протравливание. Хорошие результаты дает инкрустирование семян.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner