19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння ячмінь озимий Еліта

Ячмінь озимий Еліта

Озимий ячмінь — круп'яна і фуражна культура. Особливість озимих сортів ячменю в тому, що вони використовуються у регіонах з м'якими зимами. У місцевості, сприятливого в плані обробки, озимі сорти перевершують ярі по врожайності за кращого використання вологи у весняний та пізньоосіннього період. Рання прибирання дає можливість висівати пожнивні рослини.

В якості попередників найкраще зарекомендували себе озимі пшениці, кукурудза, а також зернобобові. Можна використовувати чистий пар. Основні вимоги до грунту:

  • високий відсоток гумусу;
  • нейтральна реакцій грунту (pH 6,0-7,5).

Кращі грунти для вирощування: каштанові, чорноземи, підзолисті, дерново-глейові. На піщаних, глинистих грунтах, а також супісках і суглинках ячмінь озимий росте погано.

Культура відмінно реагує на добрива (неорганіка). Калійні, фосфорні добрива підвищують стійкість. До холодів Азотосодержащая підживлення ранньою весною сприяє збільшенню врожайності.

Елітні сорти, їх особливості

До елітних сортів озимого ячменю відносяться:

  • Гідний. Середня врожайність 55-65 ц/га, максимум — 96,3 ц/га. Висота 830-860 мм. Вегетаційний період 266-263 днів. Зимостійкість середня, стійкість до осипання та посухи — висока;
  • Снігова Королева — високоврожайний сорт-дворучка з урожайністю 93 ц/га. Відрізняється підвищеною стійкістю до холоду, вилягання та хвороб (головням, борошнистої роси, гельмінтоспоріозу);
  • Дев'ятий вал — 6-рядний середньостиглий сорт, рекомендований для вирощування у всіх регіонах України. Врожайність — 90-105 ц/га. Дає хороші врожаї навіть при недостатності вологи. Посухо - і холодостійкий сорт, стійкий до вилягання. Володіє високою стійкістю до захворювань.

Для України оптимальні строки висівання насіння ячменю еліта — жовтень. Можливий посів і в листопаді. Норма висіву визначається специфікою ґрунтів і клімату, від сорту і цілей обробітку. У середньому, число насінин на гектар становить 3-6 млн. шт.

На величину норми висіву впливають особливості клімату і грунту, а також цілі обробітку культури. Кількість посівного матеріалу на 1 га в середньому коливається від 3 до 6 мільйонів штук. Глибина загортання— 4-5 див.

Де придбати посівний матеріал в Україні

Купити хороший посівний матеріал кращих сортів оптом ви зможете на сайті насінницького елітного господарства ТОВ Алекс. Підприємство є партнером найкращих наукових центрів, вітчизняних і зарубіжних. Підготовка зернового матеріалу проводиться за найпередовішими технологіями та із застосуванням кращого обладнання. Ціни не можна назвати самими низькими, але якість значно перевершує конкурентів. Відсоток очищення зерна — 99,9%, у відповідності зі стандартами, що діють в Європі. За бажанням покупця, можливі різні види упаковки: беги, мішки різного обсягу.

Відповіді на питання

✔️ Які вимоги до посівного матеріалу?

Посевмат озимого ячменю, повинен задовольняти таким вимогам:

  • рН від 1 до 3;
  • мінімальний рівень схожості — 92%;
  • мінімальний рівень чистоти — 98%;
  • сила росту — від 80%.
✔️ Як проводиться обробка насіння перед посівом?

Для передпосівної обробки використовують протруйник разом зі спеціальними препаратами, які регулюють зростання. Ці заходи підвищують стійкість культур до шкідників і хвороб.

✔️ Як виконується збирання врожаю?

Можливі 2 варіанти прибирання: одне - і двофазна. Однофазний спосіб використовують при запізнілою прибирання, щоб не допустити вилягання колосків. Збір врожаю проводиться при воскової стиглості зерна.

✔️ чи Є різниця в термінах висівання сортів?

Озимі сорти сіють на тиждень раніше дворучних. Причина в тому, що останні схильні до переростання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner