19 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння жита озимого

Озиме жито

Жито озиме – найважливіша злакова культура для районів з нечорноземної грунтом. У складі рослини у великій кількості присутні повноцінні білки, вітаміни, харчові волокна і корисні мікроелементи. Культуру широко використовують в харчовій і фармацевтичній промисловості. Житнє борошно беруть за основу у приготуванні різноманітних сортів хліба і спирту. Житнє зерно, пагони і зернові відходи успішно використовують тваринницькі господарства. Сільськогосподарська культура є хорошим кормом для тварин, її часто додають в грубі корми, наприклад, у сіно, солому. Жито застосовують при силосуванні соковитих овочевих кормів, з неї роблять високопоживні концентрати.

Технологія вирощування

Жито росте в кілька етапів. Спочатку сіють насіння озимого жита, після з'являються сходи, настає етап кущення і вихід рослин у трубку. Далі починається процеси колосіння, цвітіння і дозрівання. Культура не вимоглива до типу грунту, але вимагає її якісної обробки. Кращі попередники – чистий пар, сидеральні пари, картопля, кукурудза, багаторічні та однорічні кормові трави, льон-довгунець, горох.

Передпосівна обробка грунту і попередники

Метод передпосівної обробки грунту вибирають залежно від попередника. На чистих парах проводять переорювання грунту під посівний матеріал на глибину від 15 до 20 см. При посіві по кулисному пару відстань між лаштунками не повинно перевищувати 10-15 см, при цьому простір між рядами обробляють за методом чистого пара. Після збирання кормових рослин на ґрунті проводять отвальную оранку плугом з дворазовим дискуванням. Після овочевих культур виконують дискування, глибина оранки при цьому становить 10 див. На полях з бобовими культурами потрібна більш глибока оранка (25 см). При необхідності проводять планування і обробіток ґрунту культиваторами.

ТОВ «Алекс» – найбільший виробник посівного матеріалу в Україні

Компанія «Алекс» пропонує купити насіння жита озимого оптом і дрібним оптом. Підприємство співпрацює з великими науковими центрами, що дозволяє виробляти посівний матеріал високої якості. На виробничих площах элитхоза щороку вирощують близько 100 сортів сільськогосподарських культур, адаптованих до умов степу і лісостепу. Виробник встановлює помірні ціни на продукцію. Застосування передових технологій і устаткування дозволяє элитхозу виробляти якісний посівний матеріал, який відповідає міжнародним стандартам. Продукція підприємства проходить ретельний технологічний контроль на всіх етапах виробництва. Застосування сучасних методів селекції, постійне вдосконалення технологій і розвиток галузі сільського господарства – пріоритетний вибір і мета компанії.

Відповіді на питання

✔️ Як підготувати насіння?

Посевмат сприскують фунгіцидами і прогрівають протягом 3-4 днів.

✔️ Як виконують посів насіння, яка глибина закладення, які строки і норми проведення робіт?

Семена сеют при температуре не менее 15-16°С. Примерные сроки посева ржи озимой – конец августа – начало октября, срок устанавливают в зависимости от климата в регионе. Посевмат сеют на глубину от 2 до 5 см, а зависимости от типа почвы. Норма высева посевного материала зависит от используемых сортов, плодородия и влажности почвы.

✔️ Рожь озимая семена: сорт Харьковский 98. Особенности сорта?

Сорт «Харківська 98» має високу врожайність – близько 6 ц/га, культура відрізняється високою стійкістю до поляганию.

✔️ Які добрива використовують?

В якості добрив агрономи використовують аміачну селітру, фосфати, калійну сіль, азотні добрива.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner