19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння кормових трав

Кормові трави

Однорічні та багаторічні кормові трави є цінними сільськогосподарськими культурами. Рослини висівають для одержання високопоживного і концентрованого корму для тварин. Тваринницькі господарства закуповують насіння кормових трав оптом, засіваючи пасовища і луки. Власна кормова база забезпечує поголів'я ВРХ кормом на весь рік.

Технологія вирощування кормових трав

Якісний посівний матеріал росте без перезасеивания від 3 до 10 років. Кращими попередниками для посіву кормових трав є чистий пар, просапні культури ярі і озимі культури. Посів кормових трав проводять на окультурених родючих ґрунтах, помірно зволожених, з середнім механічним складом. Ділянка повинен бути очищений від бур'янів, особливо багаторічних (пирій, осот).

В якості основного обробітку грунту використовують метод заблевой оранки горизонту. Перед посівом ділянку обробляють культиваторами, що дозволяє уникнути пересихання поверхневого шару ґрунту. Далі виконують прикочування водоналивными і кільчасто-зубчастими котками.

Передпосівна обробка насіння пестицидами і мікроелементами дозволяє захистити рослини від різних шкідників і хвороб. Травлення насіння виконують за кілька днів до посіву або безпосередньо перед початком проведення посівних робіт.

Найпоширеніші сільськогосподарські культури для тваринницьких господарств:

  • люцерна;
  • сорго веничное;
  • Суданська «Миронівська»;
  • Суданська «Дніпровська 54».

Всі вищеперелічені культури потребують внесення добрив в момент передпосівної обробки. Норму добрив вибирають виходячи з щорічної потреби грунту в підгодівлі. З часом грунт виснажується і потребує внесення додаткових добрив у вигляді гною і т. д. Ділянки з кислою грунтом піддають вапнуванню, залежно від рівня кислотності вносять від 3 до 6 тонн добрив на 1 гектар землі.

ТОВ «Алекс» – загальна інформація про діяльність компанії

Насінницьке господарство «Алекс» пропонує купити насіння кормових трав власного виробництва. Компанія займається вирощуванням елітних сортів насіння сільськогосподарських продовольчих культур. У своїй роботі співробітники компанії застосовують сучасні методи селекції. Насіння добре пристосовані до умов степу і лісостепу, адаптований посевмат ідеально підходить для вирощування на території України.

Власні виробничі потужності дозволяють підприємству встановлювати прийнятні ціни на свою продукцію. Висока якість насіння і доступна вартість визначають переважний вибір споживачів – продукцію компанії вибирають провідні фермерські господарства країни. Насінницьке господарство приймає замовлення від 5 кг. В асортименті компанії присутні близько 100 видів насіння.

Відповіді на питання

✔️ Коли треба сіяти насіння кормових трав?

Найкращий період для посіву кормових трав – друга половина червня – початок липня.

✔️ На яку глибину висівають насіння?

Оптимальна глибина загортання насіння – від 1 до 2 см, в залежності від типу грунту. Норма висіву насіння – 12 кг на ділянку в 1 гектар.

✔️ Як доглядати за посівами?

Посевы необходимо оберегать от нашествия сорняков, для этого почву удобряют гербицидами. Образовавшиеся на участке сорняки скашивают, пропалывают. Траву при чрезмерном разрастании подкашивают примерно на 10 см, делают это за месяц до начала заморозков. В момент цветения проводят дополнительное опыление.

✔️ Как исключить риск снижения качества семян во время уборки?

Посівний матеріал збирають промисловим способом у фазу повного його дозрівання. Для кожного виду трав існують свої терміни і методи прибирання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner