19 відгуків

Добрый день Благодарим вас за интерес к нашей продукции. Для приобретения, пожалуйста, свяжитесь с нашим специалистом Ваша заявка будет обработана в ближайшее время.vielen Dank für Ihr Interesse an unseren Produkten.

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння гороху ярого

Горох

Горох – цінна сільськогосподарська культура. На частку гороху припадає близько 70% всіх посівних площ зернобобових культур України. У сільському господарстві він має продовольче, кормове і агротехнічне значення. Хороша здатність до азотфіксації робить цю культуру ідеальним попередником для інтенсивної технології вирощування, що дозволяє економити на добривах.

Технологія вирощування

Насіння гороху висівають на родючих, добре зволожених грунтах. Існують сорти, стійкі до холоду, посухи. Наприклад, насіння гороху посівного озимого дозволяють отримати високий урожай без ризику втрат внаслідок вимерзання.

Перед посівом грунт вирівнюють, дана міра забезпечує рівномірний розвиток і дозрівання сільськогосподарської культури. Під посів грунт починають готувати восени, виконують лущення стерні і зяблеву оранку. По весні поряд з боронуванням проводять культивацію, після грунт вирівнюють.

Попередники

Кращими попередниками для гороху посівного є: цукровий буряк, картопля, капуста та інші овочеві культури. Найкраще сіяти горох ярий після озимих і просапних культур, також підійдуть ділянки після ярих зернових культур.

Протруювання

Перед сівбою насіння протруюють фунгіцидами, препарати захищають рослини від кореневої гнилі, аскохітозу, пероноспорозу та пліснявіння насіння.

Різновиди

Існує три основних види посівного гороху: лущильний, мозковий і цукровий. Оскільки горох – культурна рослина, то і сортів у нього за роки селекції розвелося безліч.

ТОВ «Алекс» – загальна інформація про компанію

Компанія «Алекс» пропонує купити насіння гороху посівного потім і дрібним оптом, за доступною ціною. Підприємство багато років співпрацює з провідними науковими центрами і виробляє якісний посівний матеріал, стійкий до кліматичних умов України.

Підприємство пропонує покупцям великий вибір насіння сільськогосподарських культур (більше 100 видів). Весь посевмат стійкий до посухи і пристосований до умов степу і лісостепу. Продукція підприємства щорічно проходить перевірку та контроль якості у власних лабораторіях элитхоза.

Виробник пропонує гнучку систему знижок для постійних покупців і зручні варіанти оплати. Продаж посівного матеріалу здійснюється від 5 кг.

Відповіді на питання

✔️ Яка глибина загортання при посіві?

Глибина загортання насіння залежить від типу ґрунту (від 3 до 10 см).

✔️ Як виконують догляд за посівами?

Виконують розпушування ґрунту, знищують бур'яни, після проводять боронування посівів. Додатково проводять сортову або видову прополку.

✔️ Які добрива використовують?

На ранніх стадіях дозрівання культури вносять невеликі дози добрив. Застосовують фосфорні і калійні добрива, на кислих ґрунтах використовують вапно.

✔️ Як виконують збирання врожаю?

Прибирання гороху виконують у стислі терміни, роздільним способом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner