19 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння гірчиці

Гірчиця

Батьківщиною гірчиці вважається Азія, але культуру вже кілька століть вирощують і інші країни. Олійна культура володіє масою переваг, це і медико-біологічні властивості, і висока рентабельність виробництва. Гірчицю часто використовують як добриво в аграрних господарствах, засеивая нею цілі поля і залишаючи в грунті для отримання корисного перегною. Насіння гірчиці – безцінне джерело вітамінів і корисних мікроелементів. Гірчиця знайшла застосування в різних сферах життєдіяльності людини, її широко використовують в кулінарії, медицині, косметології.

Технологія вирощування

Гірчиця – невибаглива культура і росте на всіх видах грунтів, в тому числі на слабокислих низькородючих ґрунтах. Виняток становлять легкі пісковики, грунт цього типу не підходить для пророщування насіння. Культура холодностойкая і добре витримує короткочасні весняні заморозки (від -7 до -9°С). Культура не вимагає додаткового поливу завдяки раннім строкам посіву – всю вологу рослина бере з осінньо-зимових запасів грунту.

Кращі попередники для гірчиці – зернові, зернобобові та просапні культури. Для посіву підходить як чистий, так і зайнятий пар. Після соняшника, капусти і проса культуру сіяти небажано. Сама ж гірчиця є цінним попередником для зернових культур. Потужні кореневища рослини проникають вглиб ґрунту на 1,5 м, виконуючи її дренаж і збагачуючи органікою. Поживные залишки утворюють корисний перегній.

Грунт для посіву культури вимагає обробки, в основному застосовують лущення і дискування стерні, оранка виконується на глибину 20-25 див Передпосівний обробіток виконують методом боронування, використовують культивацію і прикочування грунту.

ТОВ «Алекс» – інформація про діяльність компанії

Компанія «Алекс» пропонує купити насіння гірчиці для посадки за прийнятною ціною. Підприємство співпрацює з великими науковими центрами, що дозволяє виробляти якісний посівний матеріал, адаптований до умов степу і лісостепу.

Виробнича компанія пропонує великий вибір насіння сільськогосподарських культур, доступні ціни та різні варіанти оплати. Приймаються замовлення на опт і дрібний опт (від 5 кг). На виробничих площах элитхоза представлені усі сорти гірчиці і понад 100 сортів інших сільськогосподарських культур. Всі сорти насіння володіють стійкістю до посухи і пристосовані до кліматичних умов України.

Замовити пробну партію насіння можна за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії. Для постійних покупців діють знижки.

Відповіді на питання

✔️ Які бувають сорти гірчиці?

Гірчицею часто називають три виду рослин. Справжньою гірчицею вважаю білу інші її види відносять до роду капустяних культур.

✔️ На яку глибину висівають насіння гірчиці?

Посевмат сіють на глибину 1-1,5 см

✔️ Як виконують догляд за посівами?

Поля з гірчицею обробляють інсектицидами та гербіцидами.

✔️ Як готують насіння гірчиці для посіву?

Після збирання насіння очищають і досушують до потрібного рівня вологості, а вже після закладають на зберігання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner