19 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Семеноводческое предприятите ТОВ Алекс WILLKOMMEN REICHENFELD DAS SAATGUT
+380 (68) 381-33-58
+380 (97) 155-33-93

Насіння вівса

Овес

Овес – сільськогосподарська культура, затребувана в різних галузях життєдіяльності людини. Зерно використовують у харчових і кормових цілях. Корисний і незамінний продукт в своєму складі має високу концентрацію білка й амінокислот. Високий вміст жирів (у 2-3 рази більше, ніж в інших злаках), і велика кількість мікроелементів, визначають цінність культури. Насіння вівса вирощують на суглинкових, супіщаних, торф'яних і глинистих грунтах. Урожайність вівса в середньому становить від 10 до 15 ц/га.

Технологія вирощування

На початковому етапі вибирають ділянку для обробітку грунту під посівний матеріал. В якості попередників добре підходять яра і озима пшениця, зернобобові рослини, кукурудза і картопля. Не рекомендується вирощувати овес на одній ділянці два роки поспіль. Небажано висівати насіння вівса посівного після буряків.

Обробка грунту

Обробка грунту під овес здійснюється в кілька етапів. Спочатку проводять лущення стерні, після – пропашку. Метод зяблевої оранки дозволяє збільшити врожайність сільськогосподарської культури. Безвідвальна обробка ґрунту рекомендується на ділянках, схильних до вітрової ерозії. На важкому грунті проводять культивацію. Навесні на полях застосовують метод боронування для збереження вологи в грунті.

Підготовка насіння

Перед посівом насіння готують наступним чином: розділяють великі і дрібні зерна, після посевмат обробляють сухим або напівсухим способом.

Посів

Овес зазвичай сіють на ранніх термінах, в основному посів припадає на травень. Існує три методи посіву насіння: перехресний, суцільний рядовий і вузькорядного. Схожість посівів залежить від якості посівного матеріалу та глибини загортання насіння. Глибина загортання насіння залежить від типу ґрунту (від 2-3 см до 5-6 см).

ТОВ «Алекс» - загальна інформація про компанію

Насінницьке господарство пропонує всім бажаючим купити насіння вівса та інших сільськогосподарських культур за доступною ціною. Компанія співпрацює з провідними науковими центрами, що дозволяє виробляти посівний матеріал високої якості.

Компанія виробляє насіння, адаптовані до кліматичних умов України. Всі сорти насіння щорічно проходять тестування в складних умовах ризикованого землеробства. Продаж посівного матеріалу здійснюється оптом і дрібним оптом (від 5 кг). Виробник пропонує гнучку систему знижок та зручні способи оплати.

Відповіді на питання

✔️ Скільки існує сортів вівса?

Існує близько 40 сортів вівса. Один з найбільш популярних – Спурт, відноситься до цінних сортів. Сорт добре адаптований до умов посухи, стійкий до вилягання.

✔️ Які добрива використовують?

На полях используют азотные, фосфорные и калийные удобрения. Овес хорошо отзывается на органику.

✔️ Как ухаживать за посевами?

Уход за посевами овса заключается в послепосевном прикатывании и борьбе с вредителями. На засоренных сорняками участках применяют гербициды. На этапах кущения используют фунгицидные препараты.

✔️ Какие требования к теплу, свету и влаге?

Овес – холодностойкая, вологолюбива культура, стійка до нетривалим заморозків до - 9°C.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner